Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Za nami kolejne kilkanaście ciekawie spędzonych dni 👌👍 :-)
Uczyliśmy się nt. leśnych zwierząt, jesiennych warzyw i owoców, degustowaliśmy zdrowe przekąski. Wiemy już naprawdę wiele o ślimakach, zorganizowaliśmy im nawet wyścigi :-)
Pojechaliśmy na zajęcia sportowo- taneczne do Centrum Tańca Promyk, było bardzo energetycznie!
Obchodziliśmy urodziny Julci, Huberta i Kacpra,100 lat! Były gry xxl, mini-dyskoteka i wspólne świętowanie. Po raz pierwszy uczestniczyliśmy razem w zajęciach bibliotecznych. Panie Bibliotekarki poprowadziły je w bardzo interesujący sposób -dziękujemy. Odwiedziła naszą grupę Pani Krystyna, Babcia Jasia. Przeczytała nam mądre opowiastki, pobawiła się oraz pomogła wykonać jesienne jeże z masy solnej. Zapraszamy serdecznie do zeróweczki Rodziców, Babcie, Dziadków, Ciocie, Wujków chętnych do czytania nam i wspólnej zabawy.

Czekamy na Was!

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.