Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W tym tygodniu, w zerówce szkolnej, nie zabrakło aktywności manualnych, gier zręcznościowych, rozgrywek planszówkowych. Korzystaliśmy z pięknej aury, chodząc codziennie na spacery oraz spędzając aktywnie czas na placach zabaw. Bardzo podobały nam się zajęcia literacko- plastyczne w filii biblioteki elbląskiej na ul.Ogólnej. Wraz z "Nelą małą reporterką" lepiej poznaliśmy florę i faunę Finlandii. Wizyta w sali zabaw "Meksyk" sprawiła nam mnóstwo frajdy.

Życzymy wszystkim udanego końca tygodnia.😀

Marta Pietruczuk

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.