Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 Jeże nawet o tym nie wiedzą, a mają swoje święto (10.11). Śpią już smacznie zwinięte w kłębek i obudzą się dopiero na wiosnę.
Przedszkolaki, dzięki zabawom logorytmicznym, sensorycznym, ciekawej lekturze, aktywności plastycznej i muzyczno-ruchowej dowiedziały się naprawdę wiele ciekawostek na temat tych interesujących ssaków. Wiedzą już, jaki jeże wiodą tryb życia, czym się odżywiają, jakie czyhają na nie niebezpieczeństwa, także ze strony człowieka. Jeże tracą schronienia na zimę przez wypalanie traw, koszenie trawy, grabienie liści w ogródkach i parkach. Zerówkowicze wiedzą już naprawdę dużo na ten temat np.że igły jeży to w rzeczywistości stwardniałe włosy, które odrastają 3-krotnie w ciągu ich życia  🦔 jeże są na Ziemi od 60 milionów lat, żyły już w czasach dinozaurów...😊

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich starszych kolegów ze szkoły uczących się zdalnie!🤗🤗🤗

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.