Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Za nami pierwsze zajęcia nt. osób mających talent, pasję, które osiągnęły sukces na skalę światową dzięki pracy i konsekwencji. Nie bały się zrealizować swoich marzeń. Odbyliśmy dziś podróż do Meksyku, wiemy już jaki rodzaj muzyki grają mariachi. Poznaliśmy historię życia i twórczość Fridy Kahlo. Odbyliśmy wirtualny spacer po casa azul-domu i pracowni malarki, pełnym intensywnych barw, egzotycznej roślinności oraz jej osobistych bibelotów. Nawiązaliśmy do innych nurtów w malarstwie takich jak impresjonizm czy kubizm. Dzieci wiedzą już czym jest portret i auto-portret. Użyliśmy luster, aby zgłębić rysy naszych twarzy. Dzieci wykonały autoportrety zainspirowane kubizmem. Czy Rodzice odgadną, które z nich należą do ich pociech?☺

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.