Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Mikołajowa drużyna miała bardzo pracowity tydzień: codziennie realizowała zadania z naszego kalendarza adwentowego, udekorowała choinkę, napisała list do św. Mikołaja, wykonała kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, anielskie podkładki na biurko...nie zabrakło także niespodzianek. Byliśmy grzeczni i św. Mikołaj podarował nam jeszcze kilka drobiazgów. Poprzez zabawę poznaliśmy literę L, dokonywaliśmy obliczeń w zakresie od 0 do 10. Nadszedł weekend. Czas odpocząć 😀 życzymy wszystkim udanego końca tygodnia🤗

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.