Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Odbyliśmy wirtualną podróż do Paryża i jego 13 dzielnicy. Co roku na przełomie stycznia i lutego odbywają się tam uroczystości związane z celebrowaniem chińskiego nowego roku. Zamieszkująca tę część miasta społeczność chińska, przygotowuje liczne parady uliczne, pokazy sztuk walki, tańce, występy artystów cyrkowych. Dzieci były pod wrażeniem niesamowitych kostiumów, rekwizytów oraz dekoracji uświetniających to wydarzenie.

W klasie bawiliśmy się w zabawy dźwiękonaśladowcze, matematyczne oraz językowe. Dzieci poznały kilka francuskich zabaw ruchowych oraz karcianych.😀

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.