Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej.
Wybraliśmy się w wirtualną podróż na południe Francji, do Grasse. Klimat Lazurowego Wybrzeża sprawił, że te małe miasteczko stało się stolicą perfumiarstwa. Zwiedziliśmy jedną z najstarszych manufaktur perfum. Dzieci wiedzą już, że za powstanie nowych zapachów odpowiadają tzw. Nosy-ludzie obdarzeni niezwykle czułym węchem. Takich osób jest około 50 na świecie. Stworzenie zapachu zajmuje im nawet 2 lata. W trakcie zajęć aktywowaliśmy nasze zmysły: węchu, smaku, dotyku oraz wzroku. Dzieci poznały głoskę P bawiąc się ucząc jednocześnie. Relaksowały się wykonując samodzielnie piankolinę oraz pająki z papieru i sznurka.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.