Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dziękujemy nauczycielom świetlicy za oprowadzenie nas po niej dzisiaj po południu oraz za zaproszenie do wspólnej zabawy. Część wychowanków zeróweczki już bardzo dobrze zna to miejsce i czuje się w nim swobodnie. Zerówkowicze wiedzą także, że znajdują się tutaj: przestrzeń przeznaczona do nauki, odrabiania prac domowych, sala zabaw. Po zajęciach szkolnych można pograć w gry planszowe z kolegami, wykonać pracę plastyczną czy odpocząć. Nasi zerówkowicze już we wrześniu staną się uczniami klas pierwszych. 😀✌️

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.