Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Wieści rozniosły się po całej szkole, że gdzieś tu u nas swoją kryjówkę ma zajączek wielkanocny. 11 dzielnych, dwuosobowych drużyn ruszyło na poszukiwania. Do pomocy stawiły się rezolutne maluszki z zeróweczki i wspólnie wykonywały szereg zadań, jakie postawił przed nimi zajączek. Przez 4 dni bez wytchnienia starały się go namierzyć. Wytrwałych pozostało tylko 7 drużyn oraz nasi najmłodsi uczniowie i to oni otrzymali ukryte przez zajączka "pisanki." Niestety, jak to z zającem bywa, czmychnął gdzieś do norki i już siedzi i tworzy nowe zadania, dla kolejnych, dzielnych drużyn. Może następnym razem uda się go znaleźć.

Zajączek chciałby jednak podziękować tym, którzy zaangażowali się w jego poszukiwania. W szczególności wszystkim uczniom klasy 0 i ich wychowawczyni p. Marcie Pietruczuk, oraz Aleksandrze Atłas i Natalii Porożyńskiej z klasy 8.c, Rozalii Bałdydze, Natalii Magoń z klasy 6.a, Amelii Narwojsz, Julii Wojciechowskiej-Singh, Alicji Paradowskiej, Natalii Lichoraj, Natalii Baczyńskiej, Lenie Żak z klasy 5.a, Michałowi Brogowskiemu, Kacprowi Piotrakowi z klasy 7.a, Hani Kondratowskiej i Magdzie Zielińskiej z klasy 7.d,

Zając znalazł też przy norce dwie piękne kartki, za co serdecznie dziękuje Rozalii Bałdydze i Natalii Magoń, oraz Mai Biskup z klasy 7.c.

Specjalne podziękowania dla pani Marty Pietruczuk za obszerną fotorelację.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.