Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dzieci z entuzjazmem wykonały zadania pomagające im odróżnić głoskę od litery oraz wspomagające je w nauce czytania i pisania. Wyodrębniają wyrazy w zdaniu a głoski w nagłosie, śródgłosie i wygłosie. Mali detektywi poprzez naukę głoskowania usprawniają narządy artykulacyjne oraz słuch fonematyczny. Dokonywaliśmy dźwiękowej analizy wyrazów, syntezy wyrazów jednosylabowych i wielosylabowych. Aby móc tropić głoski, niezbędne były nam detektywistyczne lornetki. Litery alfabetu ukryły się na zrobionych przez nas makietach dzielnicy Nad Jarem, które następnie dzieci wykorzystały do zabawy autkami.😀

Bawiąc się w kreatywny sposób, przyswajamy wiedzę z dużą łatwością i stajemy się coraz mądrzejsi 😁

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.