Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W tym tygodniu dzieci podjęły się wykonania licznych zadań, dzięki którym zapoznały się m.in. z cyklem życia tych pożytecznych owadów, budową ula, sposobem zdobywania przez nie pożywienia, ich rolą dla człowieka oraz całego ekosystemu. Zerówkowicze zrobili samodzielnie mini lapbooki, rozwiązywali zagadki matematyczne, była burza mózgów, graliśmy wspólnie w memory a do kolorowych prac wykorzystaliśmy różnorodne techniki plastyczne.

Zwieńczeniem naszych zajęć była słodka degustacja. Dzieci posmakowały różnych miodów. Najbardziej rozsmakowały się w miodzie rzepakowym oraz wielokwiatowym z dodatkiem dzikiej róży i rokitnika.😋

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.