Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W trakcie zajęć dzieci często uczą się poprzez zabawę przy użyciu sprzętów multimedialnych. Dzięki tablicy dotykowej poznają ciekawe aplikacje oraz programy do nauki języka obcego. Z dużym entuzjazmem wykonują zadania, rozwiązują zagadki, rebusy, uczą się nowych piosenek i zabaw muzyczno-ruchowych. Dzisiaj wraz z Kubusiem Puchatkiem, utrwalały nazwy kolorów oraz liczebników głównych w zakresie od 1-12. Ciekawie i dynamicznie prowadzone zajęcia to jest to, co małe misie lubią najbardziej!

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.