Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniu dzisiejszym, na pierwszy plan wysunęły się ćwiczenia na wyskok. Jako ćwiczenia ogólnorozwojowe kształtują piękną sylwetkę, budują mięśnie nóg, zwiększają siłę i sprężystość ruchu. Hartowaliśmy wytrzymałość oraz zwiększaliśmy wydajność naszych organizmów. Zerówkowicze marzą o grze w piłkę ręczną oraz w koszykówkę -umiejętność prawidłowego wyskoku będzie zatem bardzo przydatna w niedalekiej przyszłości. Trening na macie Air Track zapewnia dzieciom bezpieczeństwo w trakcie wszystkich aktywności, amortyzację wstrząsów i siły uderzenia o powierzchnię materaca.

Nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania! 🤩

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.