Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Wraz z "Kolorowym Potworem" autorstwa Anny Llenas zgłębiamy świat naszych emocji. Wszystkie emocje Potwora się poplątały i on sam, nie wie już, co właściwie czuje. Nazywaliśmy i uporządkowaliśmy emocje w specjalnych słoikach, wykonaliśmy nasze klasowe logo projektu. Dzieci podzieliły się wizją ich wewnętrznego emocjonalnego stworka. Do czego mógłby być podobny? Jakich emocji dzieci doświadczają na co dzień? Padło wiele pytań, na które wspólnie szukaliśmy odpowiedzi.👍🏻

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.