Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W trakcie ostatnich zajęć utrwalaliśmy zasady dobrych manier. Dzieci samodzielnie nakrywały do stołu: układały sztućce oraz zastawę stołową, nie zapomniały również o higienie rąk przed posiłkiem. Po części teoretycznej nadszedł czas na praktykę: dzieci na stołówce samodzielnie posługiwały się nożem oraz widelcem, używały zwrotów grzecznościowych wobec siebie nawzajem oraz pracowników szkoły, każdy cierpliwie czekał w kolejce na swój talerz z jedzeniem. Po skończonym posiłku, dzieci posprzątały ze stołu.

Obiad bardzo wszystkim smakował. 😋 Dziękujemy paniom kucharkom za ich codzienną pracę, smaczne kolorowe kanapki, śniadania na ciepło oraz pyszne podwieczorki.🙂 W naszych domach dzielnie asystujemy rodzicom podczas przygotowywania posiłków, trenujemy samodzielne posługiwanie się nożem oraz trzymanie sztućców w prawidłowy sposób.👌🏻

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.