Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W trakcie dzisiejszych zajęć dzieci poznały bliżej kilka obrazów francuskiego malarza Edgara Degas. Artysta najczęściej przedstawiał baletnice, tancerki. Ruch i taniec były dla niego niekończącymi się źródłami inspiracji.

Dzieci znają również fabułę baletu pt. "Jezioro Łabędzie". Wspólnie obejrzeliśmy najciekawsze i najpiękniejsze fragmenty baletu. Dzieci urzekły kostiumy, choreografia oraz muzyka. Następnie wszyscy wykonali samodzielnie, przy użyciu papieru i farb, wielobarwne kolaże - baletnice.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.