Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Zerówkowicze uczestniczyli w warsztatach pt.: "Czuły dotyk", zainspirowanych bieżącą wystawą prac Magdaleny Peli-artystki wizualnej, malarki i autorki obiektów. Zwiedziliśmy galerię, z zainteresowaniem obejrzeliśmy wszystkie instalacje artystyczne, a niektóre z nich mogliśmy nawet dotknąć i pogłaskać.
Podczas twórczej aktywności indywidualnej jak i w grupie doświadczaliśmy różnorodności materiałów plastycznych. Badaliśmy ich teksturę, kształt, kolor. Zgodna współpraca zaowocowała powstaniem wielobarwnego łapacza snów, mandali marzeń, która ozdabia od dzisiaj jedną ze ścian naszej sali szkolnej.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.