Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

Regularna praca z tekstami literatury dziecięcej wiąże się m.in. z identyfikacją i naśladowaniem przez dziecko postaci z książek. Lektura opowiastek rozwija jego wrażliwość emocjonalną, wspomaga pamięć, rozwój mowy oraz myślenie przyczynowo-skutkowe.

W trakcie zajęć wykorzystujemy elementy bajkoterapii, dramy czy pantomimę. Dzieci wymyślają innych bohaterów oraz ich przygody, alternatywne zakończenia opowiadań, opowiadają treść lektury za pomocą ilustracji.

Opowiastka o ciekawskim i wyjątkowym lwie wywołała u nas dużo śmiechu, a różnorodne aktywności związane z jej treścią towarzyszyły nam przez większość dnia.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.