Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

F.Froebel jako twórca" ogródków dziecięcych" uważał, że pierwsze doświadczenia edukacyjne dziecka mają wpływ na jego późniejszy rozwój i osiągnięcia. Wprowadzał autorski system metodyczny, oparty na zabawowej i zajęciowej samodzielności i aktywności dziecięcej. Jednym ze źródeł inspiracji w codziennej pracy z wychowankami była dla niego otaczająca nas przyroda.

Dzieci wykonały dzisiaj instalacje 3 D z darów natury samodzielnie przez nie zebranych w parku. Następnie wyraziły swoją ekspresję twórczą komponując samodzielnie, według własnej koncepcji "zaczarowany las".😁

Oto efekty ich pracy.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.