Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Na przestrzeni ostatnich dni zastanawialiśmy się wspólnie co oznacza zdrowy styl życia. Dzieci przygotowały samodzielnie pyszne kanapki na 2-gie śniadanie, wykonały w grupach plakaty propagujące zdrowe nawyki żywieniowe a także dowiedziały się jakie produkty spożywcze szkodzą zębom. W trakcie zajęć wychowania fizycznego dzieci uczestniczyły w różnorodnych ćwiczeniach i zabawach sportowych.Usprawnialiśmy motorykę dużą i małą,uczyliśmy się nowych piosenek. Dzieci wiedzą już czym jest piramida zdrowego żywienia i jak ważne jest codzienne spożywanie wody i kilku zbilansowanycj posiłków w ciągu dnia. Zdobytą wiedzę utrwalaliśmy za pomocą aplikacji multimedialnych.Dzieci miały przy tym dużo frajdy.

Brawo!😃

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.