Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Tworząc własne abstrakcyjne dzieło dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat Op-artu: optical art inaczej nazywanego wizualizmem. Sztuka nie zawsze musi oddziaływać na emocje oraz intelekt odbiorcy. Niekiedy oddziałuje na oko widza. Zapoznaliśmy się z kilkoma przykładami op-artu w modzie, sztuce użytkowej, grafice, malarstwie. Odrysowywaliśmy własne dłonie i stopy, a także naszych kolegów i koleżanek z grupy.

Było przy tym dużo śmiechu i dobrej zabawy.😀

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.