Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Pracując w grupach, stworzyliśmy plakaty nt. zwiastunów wiosny oraz barwne wiosenne drzewa. Indywidualnie wypełnialiśmy karty pracy, wykleiliśmy papierowe hiacynty popcornem, a bociany dostały skrzydła ozdobione piórkami.

Bawiliśmy się w sklep, zapoznaliśmy z wyglądem monet i banknotów. Dokonywaliśmy obliczeń na materiale konkretnym.
Utrwalaliśmy nazwy figur geometrycznych, bawiliśmy się w nowe zabawy podłogowe, ćwicząc refleks i spostrzegawczość. Obserwowaliśmy wzrost fasoli - będziemy nadal dbać o hodowlę roślin już w naszych domach.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.