Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Z okazji Dnia Ziemi dzieci uczestniczyły w warsztatach ekologicznych: komputerowych i plastycznych, w trakcie których przypomniały sobie zasady segregowania odpadów, proces ich przetwarzania. Stworzyły instrumenty muzyczne z rolek po papierze toaletowym. W trakcie wycieczki po terenie zakładu zdobyły cenne informacje na temat zadań, jakie realizuje ZUO, przypatrywały się pracy osób w trakcie wykonywania swoich obowiązków.

Dziękujemy za wartościowo spędzony czas, materiały dydaktyczne, które wykorzystamy w szkole oraz za kształtowanie u dzieci szeroko rozumianej odpowiedzialności ekologicznej.👍🏻

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.