Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 Mieliśmy przyjemność obejrzeć spektakl pt.: "Przygody kota" w interpretacji poznańskiego teatru aktora. Zachwyciły nas piękne kostiumy, maski, w otoczeniu nietuzinkowej dekoracji przygotowanej przez atelier wrocławskiego teatru lalek. Po raz kolejny urzekła nas wszystkich magia teatru, mądry i wartościowy przekaz spektaklu. Byliśmy pod wrażeniem gry aktorów, ich interakcji z widownią. W pełni zgadzamy się ze słowami T. Kantora: "teatr jest najpiękniejszą ze sztuk, albowiem balansuje między sztuką a życiem".

Dbamy o klasową hodowlę ogórków, obserwujemy ich wzrost. Ochoczo i z radością zdobywamy nowe wiadomości i umiejętności. Wykorzystujemy liczne aplikacje i programy multimedialne. Powstają prace plastyczne o tematyce wiosennej z myślą o recyklingu.🐸🦋🐞🌱🌼🌦

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.