Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W trakcie dzisiejszych zajęć warsztatowych z cyklu "w kręgu wartości" poruszyliśmy temat beztroskiego dzieciństwa. Rozmawialiśmy o emocjach i uczuciach, które towarzyszą nam już od dnia narodzin. Co uszczęśliwia dzieci, a co sprawia, że odczuwają smutek? Czego potrzebujemy najbardziej w życiu? Jak czuć się kochanym, zaopiekowanym, docenionym? Pracowaliśmy z tekstem A. Lindgren pt.: "Dzień dziecka w Bullerbyn". Powstały prace plastyczne origami według własnego pomysłu dzieci oraz kolorowe, balonowe zwierzątka.

Dziękujemy za wszystkie spotkania, które miały miejsce w tym roku szkolnym, tak wiele mądrych przemyśleń i pięknych rozmów.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.