30 Lecie SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W minionym tygodniu na godzinę wychowawczą do klasy 5 d zawitała Pani Agnieszka Mital, która jest absolwentką naszej szkoły, a prywatnie mamą Oli uczennicy naszej klasy. Swoją edukację rozpoczęła w 1989 roku, czyli od początku istnienia JEDENASTKI.
Nasz miły gość opowiedział o początkach szkoły i swoich przygodach. Nie obyło się bez śmiesznych anegdot i gradu pytam ze strony piątoklasistów. Mama Oli opowiedziała też o swojej pasji, jaką jest taniec i pokazała fragment show w ktorym występowała. Mieliśmy również okazję zobaczyć profesjonalne buty i strój do tańca.

To był miły dzień!

Magdalena Szyk-Wojtkiewicz

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.