30 Lecie SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Niedawno obchodziliśmy Perłowy Jubileusz 30- lecia szkoły i z tej też okazji uczniowie wykonali makiety, które przedstawiają naszą szkołę. To właśnie uczniowie są najlepszymi obserwatorami i zadbali o każdy szczegół, który charakteryzuje naszą szkołę. Umieścili ławeczki, boiska, zieleń, a nawet gołębie, które są częstymi gośćmi na budynku naszej szkoły. Wykorzystali różne materiały, a efekty ich pracy widzimy na zdjęciach. Podziękowanie uczestnikom odbędzie się na najbliższym apelu.

B. Sakowska

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.