Biblioteka zdalnie

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

20200417 110546

Są świetnymi pływakami, przystosowanymi do życia w bardzo niskich temperaturach. Czarno-białe, puchate i urocze stworzenia. Zagrożone wyginięciem. Pingwiny. Obchodzą swoje święto 25 kwietnia, w środku kalendarzowej wiosny, ponieważ zaobserwowano, że dokładnie tego dnia przez 7 lat z rzędu po spędzeniu miesięcy na morzu kolonia pingwinów Adeli wracała na Antarktydę do swoich terenów lęgowych. Najmłodsi czytelnicy pamiętają zapewne dobrze lekturę "Zaczarowana zagroda" Aliny i Czesława Centkiewiczów. Poniżej proponujemy Wam ciekawy materiał o pingwinach wraz z wieloma interesującymi zabawami. Należy też pamiętać, że 20 stycznia obchodzimy też Dzień Wiedzy o Pingwinach: https://www.ekokalendarz.pl/wp-content/uploads/pakiet-01-20-Dzie%C5%84-Wiedzy-o-Pingwinach.pdf

Życzymy miłej lektury i wspaniałej zabawy!

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.