Praca zdalna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Witam Państwa serdecznie

Wygląda na to, że przez pewien czas będziemy uczyć zdalnie przez Internet, co nie ukrywamy, jest nowością także dla nas. Wspólnie pracujemy nad płynnym przeniesieniem działań edukacyjnych ze szkoły w nową domową perspektywę z wykorzystaniem nowych technologii IT. Niedawno wprowadziliśmy video lekcje w oparciu o Meet, teraz wychodząc naprzeciw stawianym przez życie oczekiwaniom- zdalne nauczanie - przygotowaliśmy dla uczniów klas I-VIII SP 11 indywidualne szkolne konta e-mail w usłudze Google Apps dla Szkół i Uczelni.

G Suite dla Szkół i Uczelni to pakiet narzędzi firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi Gmail, Kalendarz, Dokumenty, Meet i Classroom. Umożliwi to naszej szkole zorganizować jeszcze sprawniejszą naukę zdalną. Już w najbliższym czasie będziemy pracować z uczniami SP 11 na platformie edukacyjnej Classroom, co pozwoli zgromadzić wszystkie materiały z lekcji w jednym przejrzystym miejscu. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 będą korzystać ze swoich kont G Suite do wykonywania zadań, komunikowania się z nauczycielami i nauki umiejętności potrzebnych do uczestniczenia w społeczności internetowej XXI wieku.

Zaistniała sytuacja jest nowa dla nas wszystkich i na pewno nie obędzie się bez drobnych potknięć, dlatego liczymy na Państwa współpracę i wyrozumiałość. Byśmy razem przenieśli edukację w SP11 na nowy poziom.

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu

Bogusław Milusz

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.