Praca zdalna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Jedna z podstawowych technik tworzenia projektów graficznych polega na łączeniu elementów pochodzących z różnych zdjęć w jedną całość. Z kilku fotografii wycinamy fragmenty (w tym celu z przybornika wybieramy jedno z narzędzi do zaznaczania, na przykład Inteligentne nożyce), a następnie umieszczamy je w projektowanym obrazie. W programie GIMP wykorzystujemy do tego dobrze znaną technikę kopiuj-wklej. Ilustracje tworzone w ten sposób składają się z wielu warstw. Każda warstwa jest osobnym obrazem i może być przekształcana niezależnie. W ten sposób powstał fotomontaż obrazu. Gimp pozwala w ten sposób zapisać między innymi obraz w formacie JPEG, GIF, PNG, TIFF czy nawet PSD - z warstwami, które można edytować w Photoshopie.

Oto niektóre.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.