Praca zdalna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Klasa 6.d dziś na lekcji wychowawczej online postanowiła na przekór pogodzie i panującej aurze, dobrze się bawić i zarażać śmiechem innych. Na ekranach zamiast poważnych szóstoklasistów pojawili się przebierańcy. Szybko udzieliło się to innym i chwilę później wszyscy przewracali dom do góry nogami w poszukiwaniu ciekawych rekwizytów. Nie obyło się bez ciekawych pokazów na żywo. Tymek zaprezentował "mrówkojada" a Kacper "helikopter".

To była dawka potrzebnej wszystkim pozytywnej energii :-)

M. Szyk-Wojtkiewicz

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.