Praca zdalna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Zdalne nauczanie to okazja do tego, aby nie tylko nauczyciele, ale i uczniowie wykorzystali swoje umiejętności w zakresie technologii informacyjno - komunikacyjnych w praktyce. Uczestnicząc w lekcji online uczeń musi wykazać się przynajmniej podstawami w tym zakresie, czy potrafiłby jednak poprowadzić taką lekcję? W minionym tygodniu postanowiłam to sprawdzić. Zgodnie z założeniem metody ODWRÓCONEJ LEKCJI, siódmoklasiści najpierw zapoznali się z tematem lekcji (czasem PAST SIMPLE), a następnie opowiadali o nim klasie i utrwalali zdobytą wiedzę. Uczennice dwóch klas 7 - Laura Van Iperen oraz Natalia Asiukiewicz - oprócz teoretycznego przekazania treści przygotowały również zadania interaktywne zachęcając przy tym wszystkich do czynnego udziału w lekcji. Dziewczyny poradziły sobie znakomicie, a klasy odebrały to doświadczenie bardzo pozytywnie.

M. Szyk-Wojtkiewicz

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.