Praca zdalna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Sportowa SZÓSTA D zorganizowała świętowanie w formie online zarówno po polsku jak i angielsku. Oprócz dekoracji bożonarodzeniowych, które pojawiły się w domach, na uczniach, pupilach domowych czy komputerach, klasa wykazała się znajomością swoich kolegów i koleżanek z klasy. W specjalnie przygotowanym QUIZIE w aplikacji KAHOOT! odpowiadali na pytania. Okazało się, kto się zna jak łyse konie 😀 Poza tym tworzyliśmy kartki z życzeniami po angielsku i wysyłaliśmy sobie nawzajem, poznawaliśmy lub przypomnieliśmy sobie symbole Bożego Narodzenia po polsku i angielsku. I uśmiechaliśmy się do siebie więcej niż zwykle :-) To były ekscytujące chwile 😀 

Pozdrawiamy- KLASA 6 d i Pani Magda

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.