Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 W środę 20 X w Jedenastce odbył się kolejny już Wieczór Arki Gier, organizowany w ramach projektu realizowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego. Już po raz drugi, i nie ostatni, uczniowie, rodzice, nauczyciele i społeczność lokalna mieli okazję spędzić pożytecznie i miło czas kształcąc swoją umiejętność logicznego myślenia.  

Dzięki ogromnemu wyposażeniu w gry planszowe (ponad 200 różnych tytułów) nikt się nie nudził: i mali i duzi znaleźli coś dla siebie. Dzięki sprawnie działającej wypożyczalni gier, można było przetestować ulubione pozycje i przetestować nowe gry.

Organizatorzy zadbali również o strefy do aktywnej zabawy dla najmłodszych oraz miłośników konstruowania, gdzie znalazły się między innymi klocki Maple czy słomki edukacyjne.

W międzyczasie, 24 osoby: uczniowie i goście wzięli udział w emocjonujących rozgrywkach w grze Wióry Lecą. Najlepsi nagrodzeni to: p. Woźniak, Magda Żuk kl. IV d oraz p. Popławska.

Dziękujemy wszystkim za obecność i dobrą atmosferę, którą stworzyliście.

Kolejne spotkanie już w listopadzie – zapraszamy!  

ARKA GIER SP 11 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.