Arka Gier SP11

13 października rozpoczęły się VI Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 11. W eliminacjach wzięło udział 11 uczniów, w tym dotychczasowe 3 mistrzynie szkoły. Nie dały one większych szans innym startującym, wygrywając w sumie 11 z 12 rozegranych gier.

Finał rozegrano dzień później, a zmierzyły się w nim: Natalia Asiukiewicz (VIIIB), Julia Piechowiak (VIIIC), Paulina Dul (VB) i Łucja Duszyńska (VC). Mistrzostwo SP11 miała wywalczyć osoba, która dwukrotnie pokona innych graczy. Udało się to Paulinie Dul 🥇 i po raz drugi z rzędu została Mistrzynią Szkoły, drugie miejsce wywalczyła Julia Piechowiak 🥈. Obie uczennice 21 października  reprezentowały Jedenastkę w Mistrzostwach Polski Szkół w Sztumie.

Paulina jest drugim w historii rozgrywek uczniem, który dwukrotnie zdobył tytuł Mistrza Szkoły, w kolejnych latach jest szansa, żeby ten wynik jeszcze poprawić.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju, gratulujemy zwycięzcom!