Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

1. Czerwca w ramach organizowanego w szkole Dnia Sportu rozegrano II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 11 w Mölkky. Tym razem pogoda zmusiła do przeniesienia się pod dach hali sportowej. W turnieju klas II i III zwyciężyła reprezentacja klasy 2.B, wicemistrzem została klasa 3.B. W indywidualnym turnieju uczniów klas starszych zwyciężyła Natalia Prokop z kl. VIIIB, drugie miejsce wywalczyła Maria Pacholec z kl. VIIID. Cieszymy się, że ponad 50 uczniów miało okazję poznać tą prostą i wciągającą grę z wydawnictwa Tactic Games Polska i dziękujemy za ufundowanie nagród!

Piotr Zbierzchowski

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.