Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

31 maja w sympatycznej atmosferze odbył się Rodzinny turniej Mölkky z Arką gier. Wystartowało 8 drużyn-rodzin (21 osób). Pierwsze miejsce zajęła rodzinka Piechowiak drugie rodzinka Łanik. Rozegraliśmy łącznie 28 gier. Wszystkim drużynom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę. Dziękujemy wydawnictwu Tactic Games Polska za współpracę i ufundowanie nagród.

Turnieje Mölkky są obecnie organizowane na całym świecie. Co roku rozgrywane są również Mistrzostwa Świata w Mölkky, w których udział bierze około 200 drużyn składających się z 4–6 zawodników. Już we wrześniu tego roku Mistrzostwa Polski zostaną rozegrane w Suszu.

Piotr Zbierzchowski

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.