Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W sobotę 10 września w Szkole Podstawowej nr 11 przy planszówkowych stołach i korzystając z innych atrakcji, bawili się dzieci i rodzice głównie związani z elbląską Jedenastką i klubem Arka Gier. Do dyspozycji uczestników było ponad 100 gier w wypożyczalni, strefa konstruktora dla miłośników klocków i budowli, a także strefa dla najmłodszych.

Rozegrano także 2 turnieje w gry: Karak (Albi Polska) oraz Molkky (Tactic Games Polska), a w ramach Wyzwania Growego, które ukończyło aż 46 osób można było poznać gry: Jungle speed (Rebel.pl), Wyprawa do Eldorado (Nasza Księgarnia), Ubongo (Egmont), Alias. Mężczyźni kontra kobiety (Tactic games).

Wydarzenie zorganizowane zostało we współpracy z ogólnopolską grupą Kluby Gier Planszowych, która w ubiegłym roku po raz pierwszy przyłączyła się do planszówkowych imprez organizowanych m.in. na terenie Austrii i Niemiec pod nazwą Stadt Land Spielt.

Cieszymy się z udziału w międzynarodowej akcji i dołączenia do grona 30 klubów w Polsce, które się w nią włączyły.
Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali przygotowania i przebieg akcji, zwłaszcza wydawcom, wolontariuszom oraz zaangażowanym rodzicom i nauczycielom.

Przygotował P. Zbierzchowski

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.