Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

13 listopada klasa 1c wraz z nauczycielem uczestniczyła w ślubowaniu w bibliotece szkolnej. Podczas tego spotkania dzieci poznały pomieszczenia biblioteczne, wyjaśniły, czym różni się biblioteka od księgarni, poznały podstawowe słownictwo związane z książką i biblioteką, nauczyły się sposobu wypożyczania, mogły też zobaczyć, gdzie znajdują się książeczki specjalnie dla nich. Największe emocje wzbudziło jednak uroczyste ślubowanie, podczas którego przyszli czytelnicy złożyli przysięgę, że będą książki szanować. Po ślubowaniu każde dziecko wypożyczyło książkę i otrzymało kolorową zakładkę. Zapraszamy do odwiedzania biblioteki szkolnej!

Nauczyciele bibliotekarze: Maria Klimuk, Hanna Trybińska

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.