Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W piątek 15 listopada biblioteka szkolna gościła klasę 1d z wychowawczynią p. Anną Biegaj. Klasa została  oprowadzona po bibliotece, poznała wszystkie pomieszczenia i zasady zachowania. Dzieci dowiedziały się, jak i kiedy wypożyczać książki, jak można spędzać wolny czas w bibliotece. Na koniec spotkania dzieci złożyły ślubowanie i zostały pełnoprawnymi czytelnikami. Każde dziecko wypożyczyło książkę i otrzymało zakładkę. Dziękujemy dzieciom i wychowawczyni i zapraszamy do biblioteki

Maria Klimuk, Hanna Trybińska

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.