Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W listopadzie uczniowie klas pierwszych zostali zaproszeni do biblioteki szkolnej, aby złożyć ślubowanie i zostać pełnoprawnymi czytelnikami. Dzieci poznały bibliotekę, jej pomieszczenia. Dowiedziały się o różnicy między księgarnią i biblioteką. Zobaczyły część biblioteki przeznaczoną dla młodszych z odpowiednim dla nich księgozbiorem. Następnie złożyły ślubowanie i mogły wypożyczyć pierwszą książkę, którą wybrały samodzielnie. Na koniec zajęć każdy czytelnik otrzymał pamiątkową zakładkę do książki.

ZAPRASZAM DO BIBLIOTEKI!

Maria Klimuk

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.