Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W październiku 2016r. nauczyciele bibliotekarze złożyli wniosek o udzielenie wsparcia finansowego na zakup książek do biblioteki szkolnej. Wniosek ten zostały złożony w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i pozytywnie zaakceptowany.

Obok zakupu książek zaplanowano szereg inicjatyw promujących czytelnictwo w szkole, wiele działań wskazujących na współdziałanie szkoły w środowisku lokalnym, w tym z biblioteką publiczną i pedagogiczną.

Ogółem zakupiono 904 nowości na łączną kwotę 15 000 zł. Są to lektury, książki popularnonaukowe (np. o kotach, psach, origami itp.), bajeczki i wierszyki dla najmłodszych, książki młodzieżowe (w tym fantastyka, przygoda, powieści obyczajowe).

Już w grudniu wszystkie nowości będzie można wypożyczyć (zaraz po zakończonym skontrum). Każda książka jest opatrzona specjalnym ekslibrisem.

Nauczyciele bibliotekarze systematycznie na FB i stronie szkoły będą się starali przedstawiać zakupione nowości i prezentować je na specjalnych wystawkach w bibliotece szkolnej.

Maria Klimuk, Hanna Trybińska

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.