Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W grudniu 2017r. uczniowie czterech klas I szkoły podstawowej uczestniczyli w uroczystym ślubowaniu w bibliotece szkolnej. Podczas tego spotkania dzieci poznały pomieszczenia biblioteczne, wyjaśniły czym różni się biblioteka od księgarni, poznały podstawowe słownictwo związane z książką i biblioteką, nauczyły się sposobu wypożyczania książki, mogły zobaczyć, gdzie znajdują się książeczki przeznaczone właśnie dla nich. Największe jednak emocje u uczniów budziło uroczyste ślubowanie, podczas którego przyszli czytelnicy złożyli przysięgę, że będą „książki szanować i korzystać z ich rad i mądrości”. Po ślubowaniu każde dziecko wypożyczyło swoją pierwszą książkę z biblioteki szkolnej i otrzymało kolorową zakładkę. Zapraszamy wszystkich codziennie do odwiedzania biblioteki szkolnej. Czeka na Was wiele nowości, każdy na pewno znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Nauczyciele bibliotekarze: Maria Klimuk, Hanna Trybińska

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.