Biegowa Jedenastka

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Od 2017 r. w naszej szkole działa "Biegowa Jedenastka" - cotygodniowy cykl spotkań amatorów biegania, zainicjowany przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Zapraszamy wszystkich chętnych: dzieci, rodziców i nauczycieli, lubiących biegać lub szukających inspiracji do aktywnego, zdrowego stylu życia, do wspólnej zabawy.

Podczas tych spotkań dowiesz się jak zacząć przygodę z bieganiem, co zrobić, aby wytrwać w postanowieniu.
Treningi odbywają się w każdą sobotę na terenie Modrzewiny.

Zbiórki o godz. 9.00 na moście na Modrzewinę nad Babicą (za Lidlem) lub w Parku Modrzewie. Informacja dotycząca miejsca będzie co tydzień umieszczana na stronie FB szkoły i w ogłoszeniach na Librusie.

Na spotkanie zapraszają nauczyciele wychowania fizycznego: Andrzej Trybiński i Janusz Krasowski.

#BiegowaJedenastka

 

1.06.2024 Dzień Dziecka spotykanie biegaczy z Jedenastki - parkrun Park Modrzewie Elbląg

1.06.2024 to Dzień Dziecka ale i dzień, w którym jak co tydzień, w soboty spotykają się biegacze z Jedenastki, aby wziąć udział w parkrun Park Modrzewie Elbląg.

Wszystkiego najlepszego dla dzieci małych i dużych. 🏃‍♀️‍➡️🏃

A już za tydzień w niedzielę 9.06.2024 kolejny Elbląski Bieg Piekarczyka, w którym wezmą udział nasi biegacze. Bardzo dobra forma z dziś daje nadzieję na jeszcze lepsze wyniki za tydzień.

Trzymamy kciuki.👍

Ostatni, kwietniowy parkrun Park Modrzewie Elbląg

Ostatni, kwietniowy parkrun Park Modrzewie Elbląg zgromadził liczną reprezentację SP11. Wszyscy zaliczyliśmy bardzo udane starty, poprawiając albo zbliżając się do rekordów życiowych.

Gratulujemy i zapraszamy na kolejne parkruny.

Kolejna edycja parkrun Park Modrzewie Elbląg za nami

Wspaniała, biegowa pogoda sprawiła, że na trasie biegu zrobiło się tłoczno. Przybyło nas startujących i kibicujących. Tym razem Mateusz Nazim pobił swój rekord życiowy uzyskując czas 21'27"
To bardzo dobry wynik, prognozujący jeszcze lepszy sezon 👏👏👏 Podziękowania dla Marcela Zielińskiego za super foty. Pełna profeska 👍

Za tydzień parkrun i dodatkowy start w Bażantarni w Biegu Ultra Wysoczyzna Elbląska.

Zapraszamy do udziału i kibicowania.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.