Od 2017 r. w naszej szkole działa "Biegowa Jedenastka" - cotygodniowy cykl spotkań amatorów biegania, zainicjowany przez nauczycieli wychowania fizycznego.
Zapraszamy wszystkich chętnych: dzieci, rodziców i nauczycieli, lubiących biegać lub szukających inspiracji do aktywnego, zdrowego stylu życia, do wspólnej zabawy.
Podczas tych spotkań dowiesz się jak zacząć przygodę z bieganiem, co zrobić, aby wytrwać w postanowieniu.
Treningi odbywają się w każdą sobotę na terenie Modrzewiny.
Zbiórki o godz. 9.00 na moście na Modrzewinę nad Babicą (za Lidlem) lub w Parku Modrzewie. Informacja dotycząca miejsca będzie co tydzień umieszczana na stronie FB szkoły i w ogłoszeniach na Librusie.
Na spotkanie zapraszają nauczyciele wychowania fizycznego: Andrzej Trybiński i Janusz Krasowski.
- Szczegóły
- Kategoria: Biegowa Jedenastka
1.06.2024 to Dzień Dziecka ale i dzień, w którym jak co tydzień, w soboty spotykają się biegacze z Jedenastki, aby wziąć udział w parkrun Park Modrzewie Elbląg.
Wszystkiego najlepszego dla dzieci małych i dużych. 🏃♀️➡️🏃
A już za tydzień w niedzielę 9.06.2024 kolejny Elbląski Bieg Piekarczyka, w którym wezmą udział nasi biegacze. Bardzo dobra forma z dziś daje nadzieję na jeszcze lepsze wyniki za tydzień.
Trzymamy kciuki.👍
Czytaj więcej: Wszystkiego najlepszego dla dzieci małych i dużych 🏃♀️➡️🏃
- Szczegóły
- Kategoria: Biegowa Jedenastka
Zapraszamy na parkrun w soboty o 9.00. Jest nas coraz więcej 😀🏃♀️➡️🏃
Czytaj więcej: Nie ma to jak w pięknych okolicznościach przyrody Parku Modrzewie zakończyć tydzień.
- Szczegóły
- Kategoria: Biegowa Jedenastka
Ostatni, kwietniowy parkrun Park Modrzewie Elbląg zgromadził liczną reprezentację SP11. Wszyscy zaliczyliśmy bardzo udane starty, poprawiając albo zbliżając się do rekordów życiowych.
Gratulujemy i zapraszamy na kolejne parkruny.
Czytaj więcej: Ostatni, kwietniowy parkrun Park Modrzewie Elbląg
- Szczegóły
- Kategoria: Biegowa Jedenastka
Wspaniała, biegowa pogoda sprawiła, że na trasie biegu zrobiło się tłoczno. Przybyło nas startujących i kibicujących. Tym razem Mateusz Nazim pobił swój rekord życiowy uzyskując czas 21'27"
To bardzo dobry wynik, prognozujący jeszcze lepszy sezon 👏👏👏 Podziękowania dla Marcela Zielińskiego za super foty. Pełna profeska 👍
Za tydzień parkrun i dodatkowy start w Bażantarni w Biegu Ultra Wysoczyzna Elbląska.
Zapraszamy do udziału i kibicowania.
Czytaj więcej: Kolejna edycja parkrun Park Modrzewie Elbląg za nami














































































Librus
TikTok