Kronika wydarzeń u maluchów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Minął kolejny tydzień zdalnej nauki. Spotkania online z nauczycielami dają uczniom wiele satysfakcji i sprawiają dużo radości. W tym tygodniu dzieci rozmawiały o zwierzętach domowych, uczyły się zakładać wiosenne hodowle i prowadzić kalendarze pogody oraz robiły ciekawe prace plastyczne i techniczne. Ponadto dominowała tematyka świąteczna. Uczniowie pisali wielkanocne życzenia, tworzyli obrazki i kartki świąteczne oraz opowiadania. Na angielskim tematem przewodnim- "Easter is here" dzieci poznawały tradycje świąteczne w Wielkiej Brytanii. To był pracowity tydzień.

kronikarz- M. Frączyk

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.