Kronika wydarzeń u maluchów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W tym tygodniu wśród młodszych uczniów naszej społeczności panował nastrój świąteczny. Pisano świąteczne życzenia, układano przepisy dań na Wielkanoc, wykonano mnóstwo dekoracji (pisanki, króliczki, palmy), malowano na folii spożywczej oraz gotowano wspólnie z rodzicami. Na angielskim dzieci zrobiły projekty w temacie Easter (krzyżówki, króliki, świąteczne kapelusze). Dzieci nie zapomniały także o kartach z podziękowaniem dla służb medycznych.

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt!

kronikarz - Mirosława Frączyk

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.