Kronika wydarzeń u maluchów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Pierwszy dzień wiosny spowodował wśród młodszych uczniów naszej społeczności wielkie wiosenne poruszenie. Dzieci przyszły ubrane w kolorowe stroje, wielu z nich miało wiosenne dodatki. W klasach nie było zwyczajnych zajęć. Dzieci śpiewały wiosenne piosenki, organizowały klasowe pokazy talentów, wykonały lapbooki i wiele ciekawych prac plastycznych oraz spacerowały po osiedlu, szukając zwiastunów wiosny. Ponadto wszystkie klasy uczestniczyły w konkursie na najbardziej popularne zdjęcie klasy na szkolnym FB. To był bardzo interesujący oraz pełen wrażeń dzień.

nauczycielki edukacji

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.