Kronika wydarzeń u maluchów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 Podczas dzisiejszej wycieczki dzieci uczestniczyły w niezwykle interesujących zajęciach pt. „Od ziarenka do bochenka… czyli jak powstaje chleb”. Dzieci zapoznały się z procesem powstawania najstarszego wypieku, od żmudnej pracy rolnika, poprzez pracę młynarza, aż po zawód piekarza. Obejrzały i zapoznały się z narzędziami, którymi posługiwano się kiedyś, by móc wykonać wyżej opisane zadania. W czasie trwania warsztatów „Kulinarne fascynacje” dzieci zapoznały się z tajnikami wypieku domowego chleba oraz wytwarzania masła. Podczas tych zajęć, uczniowie własnoręcznie wykonali chleb, masło oraz ser. Zwieńczeniem pobytu w Żuławskim Parku Historycznym było zwiedzanie ekspozycji muzealnej okraszone niezwykle interesującymi opowieściami przewodnika.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.