Laureaci konkursów

27 kwietnia klasa VI B wzięła udział w wielkiej imprezie w ramach Elbląskiego Dnia Ziemi zorganizowanej w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR.

Wspaniale zaprezentował swoje umiejętności zespół naszych sportowców: Karolina Ziółkowska, Wojtek Stróżewski oraz Denis Van Ieperen, który, rywalizując z zawodnikami wszystkich elbląskich szkół podstawowych, zdobył III miejsce w I Turnieju Eko-Zawodów.

Nagrody Prezydenta Miasta Elbląg dla wybitnych młodych ekologów otrzymali- Maciej Andrearczyk z kl. III B oraz Paweł Pstrąg z kl. VI B.

Nasza szkoła wzięła także udział w biciu rekordu Polski na najdłuższy łańcuch z plastikowych nakrętek. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 i Gimnazjum nr 4 udało się przygotować łańcuch mierzący 264,5 metra (24 863 korków). Wysiłek okazał się niezwykle owocny, tym bardziej że w przedsięwzięciu wzięły udział wszystkie elbląskie placówki edukacyjne. Nasz wkład w bicie rekordu Polski został doceniony- przyniósł zaszczytne III miejsce.

Zwycięski występ naszej reprezentacji był pięknym zwieńczeniem Tygodnia Nauki i Techniki.