Laureaci konkursów

W czwartek (10.05.) drużyna z Naszej Szkoły zajęła I miejsce w konkursie pt. „W harmonii z przyrodą” który odbył się w Szkole Podstawowej nr 21. Zadaniem dwóch naszych uczennic – Laury Van Ieperen z klasy IVc oraz Ani Duszniak z klasy IVd  było wykazanie się wiedzą z zakresu higieny i ekologii oraz przejście toru przeszkód. Pozostałe dwie członkinie drużyny – Ala Miłaszewska oraz Zuzia Brocka z klasy IVc tworzyły pracę plastyczną o temacie „Krajobraz żuławski”. Na wspólny sukces pracowały również dopingujące dziewczyny z klasy IV d – Ania Zyzek, Victoria Rocka oraz Maja Ćwiklińska, które za kibicowanie zdobyły dla drużyny dodatkowe punkty. Cały zespół spisał się dziś wspaniale, dlatego po skończonym konkursie wspólnie wybraliśmy się na lody aby uczcić sukces.

Opiekun: Kasia Szyk-Gira